https://forumupload.ru/uploads/001a/bf/b0/9/890842.png

Запрошую на християнський сайт !

Доброго часу доби, шановні гості та користувачі форуму! Мене звуть Андрій і я є автором та розробником цього сайту. Як ви знаєте зараз у житті настали часи важкі: війна, злидні, страх, хвороби, борги, травми, голод, сміття, безпліддя, депресія, самота, коронавірус і дуже важливо, щоб люди, у ці скрутні часи, дізналися про Спасителя Господа Ісуса Христе. Ісус Христос - це той, який може воскресити тебе, вилікувати твою хворобу і дати тобі здоров'я, збагатити тебе, вигнати нечистого і злого духу, наповнити твоє серце щастям, радістю та спокоєм, дати тобі сім'ю, дітей, свободу, вразити твоїх ворогів та прогнати ворогів від тебе, дати тобі різні блага, інше. Однак як Він може дати вам це, якщо ви не знаєте, відкидаєте, лаєте, розпинає і не вірите в Нього.

Ісус – це Бог, Син Божий, пророк і месія, який любить тебе і хоче, щоб ти був благословенний і врятований і найкращий спосіб дізнатися про це – це відкрити книгу Біблія, Євангеліє або Новий Завіт. Євангеліє від Матвія, Марка, Луки, Іоанна - це основні книги Біблії, в яких розповідається про Господа Ісуса Христа і тільки Ісус, Син Бога може воскресити тебе і дати тобі всі блага на землі.

Сьогодні я пропоную тобі почати читати та вивчати Писання! Можливо, тобі буде щось нове і не просто для тебе, проте Слово Боже просвітить тебе, і ти пізнаєш чудного і всемогутнього Бога, який врятує, благословить і зцілить тебе.

Наш сайт – це довга праця та випробування, через які довелося пройти мені, розробляючи та створюючи його. На успішну роботу сайту на рік я витрачаю більше 1000 грн плюс витрати на рекламу, seo оптимізацію та розкрутку сайту. Тому я змушений просити фінансової допомоги у вас.

Якщо вам подобається наш сайт і ви готові допомогти мені, то ви можете зробити фінансовий переклад на електронний гаманець Payeer. Я буду вдячний будь-якій сумі, яка піде на оплату хостингу та домену, а також на рекламу та розкрутку сайту в інтернеті. Номер гаманця: P1059937915 у системі Payeer.

Також я хотів щоб ви відвідали соціальні сторінки, які я створив для вас: Цитати Біблії, Новий Завіт у MP3 на YouTube, моя сторінка у Вконтакті, Facebook та використовували електронну адресу для зв'язку amen@email.ua.

Я буду радий вашої допомоги і буду радий бачити вас на сайті amen.in.ua, бажаю всіх благ, щоб благословить вас Господь Бог, Амінь!

https://www.amen.in.ua/