(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу (грец.слово παρουσίας має значення прихід, присутність), нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку, необхідно визначитись, на кого вказує труп і на кого вказують орли.
(Мт.8:21) А інший із учнів промовив до Нього: Дозволь мені, Господи, перше піти та батька свого поховати.
(Мт.8:22) А Ісус йому каже: Іди за Мною, і зостав мертвим ховати мерців своїх! 
Слухаючи проповіді Ісуса Христа деякі євреї згідні були йти за Ним, але спочатку хотіли виконувати свої звичні людські обов'язки. Така людина в очах Господа духовно мертва Кол.2:13, тобто духовний труп, а той, що йде за Христом являється духовно - живим.
І тепер двадцять другий вірш з коментарями:
(Мт.8:22) А Ісус йому каже: (якщо ти духовно живий доб.мною) Іди за Мною, і зостав мертвим (духовним трупам доб.мною) ховати мерців своїх (тілесних трупів доб.мною)!

(Єр.7:33) І стане труп цього народу за стерво небесному птаству та земній звірині, і не буде, хто б їх відстрашив!... (також Єр.16:4)
(Єр.7:34) І спиню в містах Юдиних та на вулицях Єрусалиму голос радісний і голос веселий, голос молодого та голос молодої, бо руїною стане цей Край!
У вірші Мт.24:28, Ісус говорить про труп народу Ізраїлю, про народ, який духовно мертвий для Бога, бо не увірував в Єдинородного Сина Його Ів.1:11. Для того, щоб цей народ ожив (воскрес), потрібна робота Духа Божого над ними по увіруванню їх в Ісуса Христа як очікуваного Месію.
(Іс.46:11) Я прикликав орла від сходу, з далекої країни, виконавця визначення Мого. Я сказав, і приведу це до виконання; накреслив наперед, і зроблю.
(Іс.46:13) Я наблизив правду Мою, вона не далеко, і спасіння Моє не забариться; і дам Сіону спасіння, Ізраїлю славу Мою.
Орел вказує на Духа Божого, який є виконавець Його задумів, Його постанов і приходить він з далекого краю, з краю духовного. Бог наблизив Свою правду, а вона Ісус Христос Ів.14:6, Він дасть Сіону спасіння, а Ізраїлю Свою славу. В час другого приходу Господа, над духовно мертвим Ізраїлем, будуть працювати духи Божі. 
(Об.4:5) А від престолу виходили блискавки, і голоси, і громи. А перед престолом горіли сім свічників огняних (в грец.світильників вогню)а вони сім духів Божих.